Article with RPattz

26. února 2009 v 18:13 | Niyurah |  T - News
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Photo: Toshifumi Kitamura/ Getty Images


Hollywood - někteří se sem dostali náhodou, někteří záměrně a to ať za pomoci kolegů, nebo je to pouze snažením jich samých. Jednou z takovýchto postav je například Paul Walker, který si místo vysloužil rolí ve filmu Časová osa.
Pointa je v tom, že když dostanete teplé a nové místo v Hollywoodu, budete nejen muset jednat rychle - musíte se dostat i do dobrých filmů. A právě teď, tu není nikdo žhavější než "Stmívání" star Robert Pattinson. Takže, co teď?
"Nevím," řekl Robert MTV, když jsme ho žádali, zda se snažil "dostat" něco z nedávného předávání Oscarů - ať už je to větší uznání, nové spřátelené celebrity, nebo dokonce nabídka práce . "Nevím, co se z toho vyklube.", dodává Rob.
Špatnou zprávou pro nové miliony antifanoušků je ovšem to, že mu vytáhli se zprávou, že film "Stmívání" si ho rezervoval alespoň do konce roku 2010!
"Pracuji od konce natáčení Stmívání a právě dělám na propagaci," vysvětlil nám Pattinson na červeném koberci při předávání Oscarů.
"Ale je mezi tím velký rozdíl, takže bych mohl dělat něco z toho, možná," odhalil, že z malého okna mezi "New Moon" a "Eclipse", které by mohly být natočeny do konce roku 2009. "Jsem jen herec, mohu dělat cokoliv jiného.", pověděl Pattinson šokovanému redaktorovi.
Samozřejmě, Twilighters se mohou těšit 8. května na propuštění "Little Popele" dlouhočekávaná autobiografie Salvadora Dalího, v nemž má Robert také hlavní roli. Ale jako stěžejní a první postavu bere Edwarda Cullena. "Toto je role, po které jsem toužil nejenom kvůli Kirsten, jak se píše...", říká s úšklebkem. "Rozhodně si ji nenechám nikým vzít", dodává, čímž většinu rozbouřených fanoušků dokonale uklidnil.

Zdroj: www.mtv.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama